Hızlı Menu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

ICTSERT ISO BELGESİ ISO KALİTE BELGELERİ DANIŞMANLIK EĞİTİM YAZILIM ANKARA İSTANBUL

ICTSERT EĞİTİM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK YAZILIM LTD. ŞTİ.

Danışmanlık Faaliyetleri, Eğitim Hizmetleri, Yazılım Hizmetleri Konularında 2005 yılından bu tarafa kesintisiz şekilde Hizmetler Sunmaktadır.  Danışmanlık Eğitim ve Yazılım konularıdaki hizmetlerimiz ile ilgili aşağıda özet bir tanıtım yapılmış olup daha faaliyet alanlarımızı daha detaylı incelemek için yukarıdaki ilgili konuya tıklayabilir ve geniş bilgi alabilirsiniz.

ICTSERT Danışmanlık Faaliyetleri Konuları

ISO Kalite Belgeleri Danışmanlık

ICTSERT ISO Kalite Belgeleri Danışmanlık Faaliyetleri ile ; ISO 9001 Belgesi, ISO 14001 Belgesi, OHSAS 18001 Belgesi, ISO 22000 Belgesi, ISO 27001 Belgesi, ISO 13485 Belgesi, iso 10002 Belgesi, iso 15438 belgesi, iso 22301 belgesi, iso 20000-1 belgesi, iso 50001 belgesi, iso 14064 belgesi ve diğer iso belgeleri ile ilgili Kamu Özel bir çok sektöre Ankara İstanbul başta olmak üzere TÜRKİYE'NİN bir çok iline ve yurt dışına ilgili iso belgesinin temin edilmesi konusunda danışmanlık Hizmetleri vermektedir. Iso kalite belgesi belgeleri konusundaki danışmanlık faaliyetlerimizi incelemek için yukarıdaki danışmanlık faaliyetlerini tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bütün iso belgeleri ile ilgili bir çok ayrıntılı bilgi verilmektedir.

TÜRKAK Akreditasyon Danışmanlık

ICTSERT TÜRKAK Akredisyon Danışmanlık Faaliyetleri ile ilgili ; ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyon Belgesi Yetkisi, ISO 17024 Personel Akreditasyon Sertifikası Yetkisi, ISO 17020 Muayene Kuruluşları Akreditasyon Belgesi Yetkisi almak isteyen firmalara şirketlere bu konuda TÜRKAK akreditasyon süreçleri ve ilgili akreditasyon standartlarına göre hizmet vermektedir.

 Yetkili Çevre Danışmanlık

ICTSERT Çevre Şehircilik Bakanlığından almış olduğu Yetki ile ÇEVRE KANUNUNCA ALINMASI GEREKEN İZİN VE LİSANSLAR  HAKKINDA YÖNETMELİK geregince  Çevre Görevlisi istihdam etme, Çevre Birimi Kurma veya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Çevre Danışmanlık Firmalarından Çevre Görevlisi Hizmeti almak zorunda olan firmalara Çevre Danışmanlık Himzeti ve Çevre İzin ve Lisans almaları için uzman çevre görevlileri ile Danışmanlık Hizmeti veremektedir.

İç Kontrol Sistemi Danışmanlık

ICTSERT olarak Kamu kurumlarının  Kamu İç Kontrol Standartları Tebliği gereğince İç Kontrol Sistemi Eylem Planı Hazırlama , Stratejik Plan Hazırlama, İç Kontrol Sisteminin kurulması oluşturulması Risk Yönetim Sisteminin kurulması, Süreç Yönetim ve İş Akış Yönetim çalışmalarının yapılması, Bilgi Güvenliği, İş Sürekliği Sistemlerinin kurulmasına yönelik Uzman danışmanları ile kamu kurumlarına ve iştiraklerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Stratejik Planlama Danışmanlık

ICTSERT Kamu kurumlarında İç Kontrol Sistemi kapsamında özel sektörde ise Strateji Vizyon Misyon Swot analizi Hedefler amaçlar Bütçe için 5 yıllık 10 yıllık kurumun kurumsalaşma çalışmaları kapsamında yapmaları gereken Stratejik Planlama Çalışması için Danışmanlık Himzeti vermektedir.

Yönetim ve Kurumsallaştırma Danışmanlık

Şirketlerin kurumların artık bazı şeyler iyileşmesi gerekiyor, sistem bu şekilde gitmez, herkesin görev yetki sorumluluklarının bellli olması gerekir, şirket içi bir hata veya uygunsuzluk olduğu zaman bu neden kaynaklı bulamıyoruz, kayıt sistemimiz yok, geriye dönük izlenebilirlik sistemimiz yok, bir görev veriliyor ve görevin gerçekleşip gerçekleşmediğini bilemiyoruz, bir sistematiğimizin olması gerekiyor diyen bütün organziasyonlar firmalara  ICTSERT uzman danışmanları ile kurumsalaştırma çalışmaları ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Tesis Güvenlik Belgesi Danışmanlık

Milli Savunma Bakanlığına ve Natoya iş yapan askeri savunma sanayi amalı ürün üreten firmaların alması gerekn Tesis Güvenlik ve Kişi Güvenlik Belgeleri ile ilgili uzman danışmanlarımız eşliğinde danışmanlık hizmeti vererek Tesis Güvenlik ve Kişi güvenlik belgelerinin alınmasını ve denetimlerden başarı ile geçilmesini sağlıyoruz.

  

ICTSERT Eğitim Hizmetleri ve Konuları

 

ISO Eğitimleri

 ICTSERT Uzmanlaşmış Eğitimci ve Uzmanları ile ISO 9001 Eğitimleri, ISO 14001 Eğitimleri, OHSAS 18001 Eğitimleri, ISO 22000 Eğitimleri, ISO 27001 Eğitimleri, ISO 50001 Eğitimleri, ISO 22301 Eğitimleri, ISO 20000-1 Eğitimleri ISO 17025 vb iso belgesi belgeleri konusunda uzmanlaşmak isteyen, CV sinde Özgeçmişinde bu konulara ait eğitim sertifikası olmasını isteyen bütün katılımcılara eğitim hizmeti sunmaktadır.

ICTSERT Eğitim Hizmetlerini 3 şekilde sunmaktadır.

Katılımcıya Özel Yüzyüze Bir bir Eğitimler

ICTSERT Merkez ofiste istediğiniz tarih ve saatlerde birebir kurs şeklinde olan eğitimlerimiz siz değerli katılımcıları verilen eğitim konusunda uzmanlaştırma amaçlanmaktadır. Birbir eğitim konularımız  ve tarihleri için eğitim takvimimizi ziyaret edebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Online Eğitimler

Eğitim almaya yoğun iş temposunda vakti ve zamanı olmayan müşterimiz için online eğitim sitemizden adresimizden Kullanıcı adı ve şifre alarak istediğiniz iso belgesi konusu ile ilgili hazırlanmış olan Eğitim videolarını izleyerek ve videolar sonunda Eğitimi daha iyi pekiştirmeniz için ilgili testleri çözerek alabileceğiniz bir eğitimdir.

Şirketinize Özel Konulu Yerinde Eğitimler

ICTSERT Birebir Yüzyüze eğitim konularında olmayan veya şirketlerin ihtiyaç duydukları şirket elemanlarının tümüne veya bir kısmına aldırmayı düşündükleri eğitim konuları ile ilgilide eğitim hizmeti vermektedir. Şirketinize Özel Konulu eğitimler ister bir otelde isterseniz şirketin kendi yerinde verilmektedir. Bu eğitim konuları ile ilgili şirketimiz müşteri satış personeli ile eğitimin konusu istediğiniz tarihler eğitime katılacak personel sayısı vb eğitim ile ilgili bilgileri verdiğiniz taktirde müşteri satış personelimiz konu ile ilgili eğitim teklifi sunakta ve teklifin kabulü sonrasında eğitimler verilmektedir.

 

ICTSERT Yazılım Hizmetleri ve Konuları

 

Süreç İş Akış Doküman Yönetimi Yazılımı

 ICTSERT Yazılım sisteminin kendisine özgü bir yazılım olmasını istediği değişikliği istediği zaman rahatlıkla yapabilme imkanın olması ve şirketin bütün işleyişinin online olarka yönetilebilmesini siteyen firmalara mükemel bir Süreç Yönetim Yazılımı sunmaktadır. Süreç Yönetim Yazılımı ile şirketin mevcut durumu analiz edilerek bütün süreçlerini Yazılım platformunda modellenmesi sağlanmaktadır. Süreç Yönetim Yazılımı ile firmaların performans ölçme, işin takibi ve süreçlerin takibi kolaylaşmaktadır.

İş Sağlığı Güvenliği Yazılımı

 ICTSERT Süreç Yönetim Yazılımı ile İş Sağlığı Güvenliği konusunda 2 adet iş Sağlığı ve Güvenliği Yazılım ürünü geliştirmiştir.

Bu Yazılımlar

İş yerleri için İSGRİSK Yazılımı

OSGB ler için OSGBRİSK Yazılımıdır.

İSGRİSK YAZILIMI

İsgrisk yazılımı  İş Sağlığı Güvenliği Uzmanlarımız ve Yazılım Mühendislerimizin ortak bir çalışması sonucunda siz Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ve Yeni 6331 Sayılı İş Sağlığı Güvenliği Kanunun gereklerine göre tasarlanmıştır. İSGRİSK Yazılımı kendi bünyesinde İş sağlığı güvenliği hizmetini yürüten Kendi iş yeri hekimi kendi iş güvenliği uzmanı olan bir veya bir çok tesisi kontol etmek isteyen firmaların holdinglerin fabrikaların iş güvenliği mevzuatına göre yapmaları gereken uygulamalar İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi mantığı ile işletebilecekleri bir yazılım ürünüdür.

OSGBRİSK YAZILIMI

OSGBRİSK yazılımı ise Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığından İş sağlığı Güvenliği konularında yetki almış ve müşterilerine bu konularda hizmet veren ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ firmalarının kullanabileceği bir yazılım ürünüdür. OSGBRİSK Yazılımı OSGB firmasının kendi kurumsal işleyisişini yönetebileceği aynı zamanda hizmet verdiği müşterilerinin iş güvenliği ile ilgili uygulamalarını takip edebileceği bir yazılım ürünüdür.