Hızlı Menu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Süreç Yönetim Sistemi Yazılımı Evrak Doküman İş Akış Proje Yönetim Yazılımı


Kullandığınız yazılımlar artık size yetmiyor ise,
Sisteminizi tam olarak yansıtmıyor ise ,
Size kolay tasarlanabilir çözümler üretmiyorsa,
Yazılım Sisteminiz yokta kağıt ortamında yürüyen bir sisteminiz var ve artık kağıt ortamında sistemin yürümesi mümkün olmuyorsa
Veri analizleriniz veri toparlama verileri analiz etme gibi istatistik analizleriniz mümkün olmuyor ve zaman alıyor ise
Süreçleriniz geliştikçe ve değiştikçe kullandığınız yazılım programı değişmiyor ve yeni süreçlerinizi sisteme ekleyemiyorsanız

Kendi sisteminizi kendi çalışma düzenine göre tasarlayacağınız ve uygulayacağınız ICT SÜREÇ VE DOKÜMAN YÖNETİM YAZILIMINI kullanmanızı tavsiye ederiz.

ICT SÜREÇ VE DOKÜMAN YÖNETİM YAZILIMI ile kurumsal şirket yönetiminizi yazılım ortamına aktarma fırsatı yakalayabilirsiniz.

surec-yonetim-sistemi-yazilimi
 
ICT SÜREÇ VE DOKÜMAN YÖNETİM YAZILIMI diğer entegre ticari programlardan farklı olarak kendinize özgü çözümler üretebilmektedir.
Yazılım web tabanlı bir yazılımdır ve istediğiniz zaman istediğiniz yerden sisteminize ulaşma imkanı sağlar.
Süreçlerinizi ister kendiniz isterseniz profesyonel tasarım ekibimiz ile bizler tasarlayabiliyoruz.
Profesyonel ekibimiz Müşterilerimize mükemmel inşalar yaparak onların en kısa zamanda, en yüksek faydayı elde etmelerini hedeflemektedir.

Yazılım ürünümü ile ilgili aşağıdaki videoda bir tasarım örneği yer almaktadır. Bu örnekte bir şirkette Bilgi işlem departmanına gelen arıza bakım taleplerinin nasıl işletildiğine dair bir örnek uygulama anlatılıyor. Bu örneği inceleyin yazılım ürünümüzün şirketinizdeki bütün faaliyetleri nasıl online hale getirebildiğini göreceksiniz.
 
 
 
  MAKİNA BAKIM YÖNETİMİ İÇİN YAPILMIŞ TASARIM VİDEOSU