Hızlı Menu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

ISO Yönetim Sistemi Danışman İş İlanı

POZİSYON 1 :YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANI 

Unvan                                                   : YÖNETİM SİSTEMLERİ DANIŞMANI (KALİTE-ÇEVRE-İSG-GIDA GÜVENLİĞİ-BİLGİ GÜVENLİĞİ-BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YÖNETİM SİSTEMLERİ)

Minimum İş Tecrübesi                          : 2-3 yıl

İş Durumu ile ilgili Bilgi Seviyesi           :ISO 9001-ISO 14001-OHSAS 18001-ISO 27001-ISO 20000-ISO 22301-AS 9100  gibi Yönetim Sistemlerinin herhangi birisi veya bir kaçı veya tamamıyla ilgili minimum 3 firmada çalışma yapmış olmak. Aktif olarak dokümantasyon süreçlerini yürütmek, eğitimlerini vermiş olmak, müşterilerini belgelendirmiş olmak.

Eğitim Durumu                                       :4 Yıllık Fakülte Mezunu ve Üstü

Yabancı Dil                                              :Tercihen Yabancı kaynaklardan araştırma yapacak gerektiğinde iletişime geçecek düzeyde İyi Derecede İngilizce Dil Bilgisi

Ehliyet ve Araç Kullanma                       :B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen

Seyahat                                                 : İşin Doğası gereği Seyahat engeli olmayan

Kişilik Özellikleri                                    : İletişim kabiliyeti yüksek, enerjik, algılama ve kavrama düzeyi yüksek, hızlı öğrenebilen, gayretli, azimli, çalışkan, dürüst, iyi niyetli, ekip arkadaşlarının motivasyonuna pozitif etki eden ve kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren

Ücret    Sistemi                                       :  MAAŞ+PRİM

Prim Sistemi                                           :Danışmanlara prim her bir işle ilgili adam*gün yapılan çalışma başına verilir. Ne kadar çok iş yapılırsa o kadar çok prim elde edilmektedir.

Aylık Gelir Aralığı                                  : 3000-5000 TL

İkamet ve Çalışma Yeri                        :Ankara

Bağlayıcı Şart                                        : Minimum 3 yıl birlikte çalışma taahhüdü (bu taahhüt karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak 2. Yılın sonunda 3 yıl daha uzatılabilir) ve iş akdinin sonlamasından sonra 2 yıl rekabet yasağı

Görev Özeti :

Sözleşmesi imzalanan müşterilere anlaşma konusu ile ilgili yönetim sisteminin kurulumu ve ihtiyaç duyulan eğitim hizmetlerini sağlamak.

Yönetim sistemi konusu standartla ilgili yapılması gereken tüm dokümantasyon sistemini kurmak, eğitimleri vermek, iç tetkik, ygg gibi süreçlerin belge alınıncaya kadar sürdürmek.

İş yeri faaliyet konusuna göre kendisine verilen araştırma-geliştirme konularını ulusal ve uluslararası kaynaklardan edinmek ile ilgili çalışmalar yapmak, ilgili standart ve işle ilgili bilgileri öğrenmek, yeni bir iş konusu olarak müşterilere sunmak.

 

Başvuru               : İş  Başvuru kısmından Pozisyon olarak Yönetim Sistemi Danışmanı seçilerek gerekli bilgiler doldurulup CV leri ile birlikte gönderilecektir.

İş Başvurusu İçin Tıklayınız